Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com
Milioneri

Reklama

credit money,insurance,loans,morgage,attomey,credit,lawyer,donate,degree,hosting,claim,conference,call, software,recovery,transfer,gas,electricity,classes,treatment,banks,security, fersicherung , versicherung ,


Maqedonia : Kėrēovari theret me thikė nė spitalin e Tetovės!
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/5/19 6:20:00 (4582 Lexime)A.A (42 ) nga fshati Zajas i Kėrēovės nė mjediset e Spitalit Klinik tė Tetovės ėshtė therrė me thikė nga vėllai i nusės sė tij.

Dhėndri A.A. dhe vėllai i nuses M.D (30), kishin shkuar pėr t’i bėrė njė vizitė gruas sė A.A. dhe motrės sė M.D., nė spitalin e Tetovės, por vėllai i shqetėsuar nga gjendja e rėndė shėndetėsore pėr motrėn e saj, ka filluar ta akuzoj dhėndrin pėr gjendjen e motrės. Ai ka nxjerrė thikėn dhe e ka therrė dhėndrin nė shpatulla, si dhe nė kėmbėn e majtė, njofton policia e Tetovės.


A.A ka marrė lėndime serioze, por ėshtė jashtė rrezikut pėr jetė. A.A. ėshtė hospitalizuar pėr kurim tė mėtutjeshėm. Vėllau i nusės ėshtė larguar, por pas njė kohė personalisht ėshtė denoncuar nė polici nė Tetovė.

Policia me praninė e prokurorit publik kanė bėrė inspektim nė vendin e ngjarjse, thika dhe gjurmėt e tjera janė dorėzuar pėr analiza tė mėtutjeshme.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama

Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.

kreditkarte , kreditrechner , kredit aufnehmen , kredit schweiz , kreditoren , kreditkarten , kreditkarte , coop kreditkarte , post kreditkartenetui , kreditkartennummer kredit , migros kredit , ohne bank kredit von privat kredi ,kredit geld, meine kredit, geld bank,geld versicherung, credit