Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com
Milioneri

Reklama

credit money,insurance,loans,morgage,attomey,credit,lawyer,donate,degree,hosting,claim,conference,call, software,recovery,transfer,gas,electricity,classes,treatment,banks,security, fersicherung , versicherung ,


Maqedonia : Ahmeti pritet tė takohet me Zaevin !
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/5/19 2:35:41 (295 Lexime)Kreu i Bashkimit Demokratik pėr Integrim, Ali Ahmeti, ka thėnė se sot pritet tė takohet me pėrfaqėsues tė LSDM-sė pėr tė formuar qeverinė e re.

“Akoma nuk ka bisedime, sot do jetė takimi mes BDI-sė dhe LSDM-sė dhe besoj qė do ecin negociatat”, tha Ahmeti, duke shtuar se ėshtė optimist se qeveria e re do tė formohet sė shpejti.


Lideri i LSDM-sė Zoran Zaev mė 17 prill nga presidenti Gjorge Ivanov e mori mandatin pėr formimin e qeverisė sė re.

Shumica aktuale parlamentare nė Kuvendin 120-tė anėtarėsh tė Maqedonisė ka pėrkrahje nga 67 deputetė tė koalicionit tė kryesuar nga LSDM-ja, BDI-ja, BESA dhe Aleanca e Shqiptarėve.

/portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama

Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.

kreditkarte , kreditrechner , kredit aufnehmen , kredit schweiz , kreditoren , kreditkarten , kreditkarte , coop kreditkarte , post kreditkartenetui , kreditkartennummer kredit , migros kredit , ohne bank kredit von privat kredi ,kredit geld, meine kredit, geld bank,geld versicherung, credit