Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kosovė - Shqipėri : ‘Mė tėrhoqėn fort nga flokėt e mė mbyllėn gojėn, tjetri mė mbante kėmbėt. Ishin dy!’ (Video)
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/5/19 2:20:00 (775 Lexime)Aderimi i Arbana Xharres nė Partinė Demokratike, nė mes gjithė inkuadrimeve ishte mė i pėrfoluri. Xharra me paraqitjen e saj krah kreut tė PDK’sė Kadri Veselit u bė temė diskutimi i secilit. Dy ditė pas aderimit, Xharra u sulmua mesnatėn e sė premtes fizikisht nė garazhin e banesės sė saj.


Ajo ka shpjeguar nė detaje tė gjithė ngjarjen, duke treguar nėse fillimisht ishte pėrcjellė nga ndonjė i dyshuar.
Xharra ka treguar se kur ishte nisur nga Shqipėria, kur kishte qenė e ftuar nė njė emision tė drejtpėrdrejtė, ndėrsa ka bėrė tė ditur se mė kishte ardhur deri nė Prishtinė.

Ish-gazetarja nė emisionin Komiteti pėr herė tė parė ka rrėfyer se si ishte sulmuar, nėse i kishte parė sulmuesit dhe si kishte arritur mė pas tė kontaktonte dikė pėr ta dėrguar nė spital.
Ajo ka shpjeguar se cili ishte qėllimi i sulmuesve, ēfarė kishin tentuar tė bėnin ata dhe ka treguar se ku ka marrė lėndime.

Xharra ka folur edhe pėr reagimin e familjes, kur u njoftuan pėr sulmin ndaj saj dhe ka treguar se ēfarė u kishte thėnė fėmijėve tė saj, kur i kishin parė shenjat nė trup.
/tetovasot


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.