Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com
Milioneri

Reklama

credit money,insurance,loans,morgage,attomey,credit,lawyer,donate,degree,hosting,claim,conference,call, software,recovery,transfer,gas,electricity,classes,treatment,banks,security, fersicherung , versicherung ,


Maqedonia : Xhaferi njofton deputetėt: Zaev ėshtė mandatar
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/5/19 1:15:31 (522 Lexime)Kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi, sot ka dėrguar njoftim te tė gjithė deputetėt se lideri i LSDM-sė Zoran Zaev, ėshtė propozuar pėr mandatar pėr krijimin e Qeverisė sė re”, njoftojnė nga kuvendi.

Qė kur u tejkaluan pengesat politike dhe juridike, presidenti Gjorge Ivanov dorėzoi mandatin Zoran Zaevit dhe menjėherė dėrgoi njoftim te Talat Xhaferi, i cili, siē parasheh rregullorja e Kuvendit ka afat deri 3 ditė qė t’i njoftojė deputetėt.


Megjithatė, njeriu i parė i Shtėpisė ligjvėnėse aspak nuk priti, por e bėri qė nga dita e parė e afatit, pas asaj qė tha nga 20 ditė nė tė cilat mandatari deri te Kuvendi duhet tė propozojė kabinet dhe program qeveritar.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama

Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.

kreditkarte , kreditrechner , kredit aufnehmen , kredit schweiz , kreditoren , kreditkarten , kreditkarte , coop kreditkarte , post kreditkartenetui , kreditkartennummer kredit , migros kredit , ohne bank kredit von privat kredi ,kredit geld, meine kredit, geld bank,geld versicherung, credit