Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Tetovė: E zė korenti nė dush, humb jetėn 20 vjeēari nga Shqipėria
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/5/18 4:39:11 (1418 Lexime)Njėzetė vjeēari L.A nga Shqipėria dje nė mbrėmje ėshtė gjetur i vdekur nė Tetovė, ndoshta si rezultat i goditjes elektrike. Aksidenti ka ndodhur nė njė shtėpi nė rrugėn “Drenovec” ku L.A ishte duke qėndruar me dy djem tė tjerė po ashtu nga Shqipėria.

Djali shkoi nė banjo, dhe pas njė kohe u gjetė nė dysheme nga miku i tij, i cili doli nė rrugė dhe bėri thirrje pėr ndihmė. Vdekja e djalit u konstatua nga njė mjek.


Nė vendin e ngjarhjes ėshtė kryer inspektim nga ekipet e policisė dhe me urdhėr tė prokurorit publik trupi ėshtė dorėzuar pėr autopsi.

/tetovasot


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.