Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Skandal: Ivanov kėrkon amnisti pėr sulmuesit e Parlamentit
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/5/17 13:22:53 (925 Lexime)


Presidenti Gjorge Ivanov pasi ndau mandatin pėr formimin e Qeverisė, ka dalė me njė “surprizė” pėr opinionin, shkruan Gazeta Lajm. Nė njė intervistė per televizionin Kanal 5, Ivanov ka dalė me idenė qė Parlamenti tė amnistojė huliganėt qė e sulmuan Parlamentin mė 27 prill. Nė vitin 2001 amnistuam persona tė dyshuar pėr krime lufte, andaj mendoj se do tė ishte mirė qė nė funksion tė pajtimit kombėtar tė amnistohen edhe personat qė janė kapluar nga emicionet dhe janė mashtruar nga turma, ka thene Ivanov, transmeton Gazeta Lajm.


Ai propozon qė amnistinė ta bejč Parlamenti, duke shtuar se amnistia nga presidenti mund tė bėhet vetėm pasi tė mbarojė procesi gjyqėsor dhe pasi tė shqiptohen dėnime.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.