Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Skenare tė reja pėr dhunė nė Maqedoni, ja paralajmėrimi ?
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/5/15 4:29:15 (1351 Lexime)Kėtyre ditėve kanė vazhduar paralajmėrime pėr mundėsinė e pėrsėritjes sė dhunės nė Kuvend, por tani kundėr Qeverisė sė re. Kėtė paralajmėrim e jep edhe opinionisti Bobi Ilievski i cili pėrmes facebook ka alarmuar se kėtyre ditėve pritet episod i ri i serialit pėr shpėtimin e N.G, qė nėnkupton Nikolla Gruevskin.

Por se ēka pritet tė ndodhė dhe se a do tė pėrsėritet dhuna e 27 prillit, kėtė nuk e sqaron Ilievski.

/tetovasot


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.