Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Ja kush po i kėrcėnon deputetėt e VMRO-sė me bomba
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/5/15 3:23:42 (825 Lexime)Dhunuesit dhe huliganėt qė shkaktuan gjakderjen nė Parlamentin e Maqedonisė, si duket po i kėrcėnojnė deputetėt e VMRO-sė, tė cilėt nuk po marrin masa pėr t’i shpėtuar nga burgjet dhe dėnimet maksimale, qė do t’i marrin, shkruan agjencia e lajmeve INA.


Aktivistja Nora Shaqiri, duke komentuar deklaratat e deputetit Antonio Miloshoski, pėr njė bombė tė vendosur nė oborrin e shtėpisė sė prindėrve thekson se, bomba ka mundėsi tė jetė vendosur nga grupi rrėnjėt e forta.

“Antonio pėr bombėn duhet tė kontrollosh mirė….. heq dorė nga pėrralla se ajo ėshtė vendosur nga LSDM ose ndonjė deputetė tjetėr, kjo nuk kalon. Shiko Atje me grupin rrėnjėt e forta tė cilėt i mikloje me vite dhe muaj, pastaj i shtyre nė Parlament tė shkaktojnė gjakderrje dhe nė fund i lėshove nė ujė tė gulfaten…OK”, ėshtė shprehur Nora. (INA)


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.