Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Zgjedhje lokale, takimi i liderėve i pashmangshėm!?
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/5/12 4:03:11 (574 Lexime)Qė tė pėrcaktohet njė datė pėr mbajtjen e Zgjedhjeve Lokale, ėshtė duke u pėrgatitur njė takim nė mes liderėve tė partive parlamentare, transmeton Gazeta Express.

Pėr shkak tė krizės politike dhe mosfunksionimit tė Kuvendit, vendi mun tė futet nė njė bllokadė totale pas 15 majit, datė kur edhe u skadon mandati aktual kryetarėve tė komunave dhe kėshillave komunal.


Ky takimi mes liderėve politikė do tė synojė qė tė bėjė ndryshime nė Ligjin Zgjedhor dhe tė vendosur njė datė kur do tė mbahen zgjedhjet lokale.

“Ky takim mund tė ndodhė sot (mė 12 maj), ose nė fundjavė.”, thotė njė funksionar i lartė i LSDM-sė, pėr Dnevnik.

Poashtu edhe Lideri i Bashkimit Demokratik pėr Integrim. Ali Ahmeti ka konfirmuar sėrisht pėr njė takim tė domosdoshėm nė mes tė liderėve tė partive parlamentare nė Maqedoni.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.