Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Pendarovski: Spastrime kadrovike do tė ketė edhe nė shėndetėsi, arsim dhe diplomaci
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/5/10 1:10:29 (521 Lexime)
Zoran Zaev njoftoi se kur ai do tė vijė nė pushtet do tė bėjė rizgjedhje tė plotė tė gjyqėsorit, kurse kolegu i tij partiak dhe fituesi nė njėsinė numėr 1 nė zgjedhjet e fundit parlamentare, Stevo Pendarovski nė paraqitjen e tij nė televizionin 24, njoftoi se spastrime do tė ketė edhe nė arsim, shėndetėsi si dhe nė diplomacinė e vendit.


“Unė mund t’ju them se njė pastrim tė plotė, flas nga aspekti kadrovik do tė ketė edhe nė arsim dhe shėndetėsi, poashtu edhe nė diplomaci.” ka thėnė Pendarovski.

I pyetur nėse menjėherė do tė pushohen nga puna 500 njerėz, ai thotė se nuk ėshtė e vėrtetė, edhe pse konfirmoi se diēka tė tillė ka thėnė njė nga udhėheqėsit e opozitės.

“Nuk do tė nxirren nga puna,, do tė ketė trup, kjo do tė thotė se do tė ketė rizgjidhje, do tė sillet edhe njė ligj pėr kėtė, kuptohet se do tė ketė procedurė, nuk mund qė tė nxirren nga puna ashtu, si do tė nxjerrėsh nga puna 700 gjykatės dhe nuk do tė ketė tė tjerė, sa do tė zgjatė kjo. Kjo do tė shkojė nė faza, pėr kėtė ekziston tashmė edhe njė material i shkruar nė suaza tė LSDM-sė, si parti udhėheqėse nė kėtė koalicion”, ka thėnė Stevo Pendarovski, deputet i LSDM-sė.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.