Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Bota : Nuk keni pėr ta besuar! Vajza i kritikon modelin e flokėve, Kim Jong-un nuk e vret por …
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/5/9 6:10:47 (886 Lexime)Diktatori i Koresė sė Veriut njihet si njė njeri qė nuk i pėlqejnė kritikat, por nga ana tjetėr edhe pėr mizoritė ndaj popullit tė tij.

Por, njė ngjarje e pazakontė ka ndodhur me tė pasi njė vajzė i tha se nuk i shkonte modeli i tij i flokėve, ndėrsa diktatorin Korean mbeti i habitur dhe i tha: “Ti je femra e vetme qė mė bėn njė kritikė, do tė marr nė qeveri!”.


Menjėherė pas inspektimit tė disa punimeve nė ushtri, Kim Jong­-un e emėroi sekretare tė lartė e ushtrisė.

/tetovasot


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.