Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Bedri Ajdari: Do tė protestojmė, sepse BDI na gėnjeu!
Postuar nga redaksia Kyqur 2015/12/17 16:28:23 (455 Lexime)Ne nje debat televiziv ne Tv Shenja, dedikuar rastit Monstra, njeri nga familjaret e te burgosurve Bedri Ajdari tha se do te protestojne per shkak te deshtimit te BDI-se.

Sipas tij rastin Monstra muaj me rradhe ne detaje ja kemi treguar Ali Ahmetit duke dashur ta bindim me argumente se familjaret tane te cilat vuajne denimin me burg nuk jane te fajshem. Por fatkeqesishte Ali Ahmeti pervec premtimit ne takimin e pare, herave tjera as qe ka bere mundimin per te na takuar


” Na tha se me rastin Monstra do te merret Musa Xhaferi, te cilin edhe krahas perpjekjeve te shumta, asnjeher nuk arritem ta takojme per shkak te indiferences dhe injorimit qe tregoi ai ndaj neve” , tha Bedri Ajdari familjar i te bergosurve te per rastin Monstra.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.