Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Incident nė Aeroportin e Shkupit, ja ēfarė ka ndodhur !
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/5/5 8:34:58 (740 Lexime)
Njė incident ka ndodhur nė Aeroportin e Shkupit, kur njė udhėtar nė fluturimin e linjės Londėr – Shkup ka thyer xhamin e aeroplanit tė kompanisė Hungarian Airlines. Pas kėsaj ka ndėrhyrė policia ku siē thuhet ka ndaluar njė person me emrin Jeton, i lindur nė Londėr dhe me shtetėsi britanike.Ai ėshtė ndaluar nga policia kufitare, pasi qė mė pas ka sulmuar siē thuhet edhe punonjės tė aeroportit. Pėr rastin ėshtė ėshtė njoftuar edhe prokuroria, qė ka marrė nė kompetencė hetimin e rastit.


/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.