Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com
Milioneri

Reklama

credit money,insurance,loans,morgage,attomey,credit,lawyer,donate,degree,hosting,claim,conference,call, software,recovery,transfer,gas,electricity,classes,treatment,banks,security, fersicherung , versicherung ,


Maqedonia : Zaev tregon se kur mud tė formohet Qeveria !
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/5/4 5:40:00 (268 Lexime)Kryetari i LSDM-sė, Zoran Zaev, pas takimit me pėrfaqėsuesit e OSBE_sė, tha se Prokuroria ende nuk e ka ftuar atė, por edhe deputetėt tjerė si palė tė dėmtuar qė tė dėshmojnė nė lidhje me dhunėn nė Kuvend qė ndodhi mė 27 prill tė kėtij viti, njofton Portalb.mk.

Ai tha se dėshmi ka mjaft dhe se pret qė Prokuroria t’i ndėrmerr tė gjitha hapat pėr dėnimin e dhunuesve.


Nė lidhje me atė se kur do tė formohet Qeveria e re, Zaev tha se pritet qė tė dėrgohet letra e kryetarit tė Kuvendit, Talat Xhaferi, deri te presidenti, Gjorge Ivanov, pėr ta njoftuar se ka shumicė parlamentare, dhe pastaj sa mė shpejt Ivanov duhet ta jep mandatin pėr formimin e Qeverisė.

Zaev gjithashtu tha se ėshtė i gatshėm qė tė shkojė te Ivanovi qė t’ia japė garancinė e kėrkuar se do tė ruhet sovraniteti dhe unitariteti i Maqedonisė nė Qeverinė e re.

/portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama

Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.

kreditkarte , kreditrechner , kredit aufnehmen , kredit schweiz , kreditoren , kreditkarten , kreditkarte , coop kreditkarte , post kreditkartenetui , kreditkartennummer kredit , migros kredit , ohne bank kredit von privat kredi ,kredit geld, meine kredit, geld bank,geld versicherung, credit