Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Plan pėr likuidimin e tre deputetėve shqiptarė nė Maqedoni !
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/5/4 4:20:05 (1220 Lexime)Njė ish-funksionar i Qeverisė me ndihmėn e shėrbimeve tė njė vendi fqinj ka planifikuar likuidimin e tre deputetėve shqiptarė tė Parlamentit tė Maqedoni, jozyrtarisht mėson Plusinfo.

Qėllimi i kėtij atentat ishte qė vendi tė futet nė tensione tė ashpra ndėretnike dhe tė krijohen kushte pėr shpalljen e gjendjes sė jashtėzakonshme.


Plani do tė ishte realizuar nė njė protestė gjithėpopullore, qė do tė ishte shkas pėr tė realizuar sulmin dhe nė kėtė rast turmat do tė akuzoheshin. Njė skenarė pėr likuidim, ishte nata e 27 prillit, kur pėr vdekje u rrah kryetari i Aleancės pėr Shqiptarėt, Ziadin Sela.

(INA)


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.