Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Talat Xhaferi vendos flamurin shqiptar nė zyrėn e kryetarit tė Parlamentit
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/5/3 5:20:00 (640 Lexime)Pasi hyri nė kabinetin e tij dhe realizoi takim me ambasadorin e BE-sė, kryeparalamentari Talat Xhaferi, ka vendosur nė masė flamuj-miniaturė tė Maqedonisė, Shqipėrisė dhe BE-sė. Me kėtė u vėrtetua edhe njė herė se me dobėsimin e BDI-sė, janė forcuar pozitat e shqiptarėve, e madje edhe tė vetė kuadrove tė BDI-sė, tė cilėt kur partia e tyre kishte 20 deputetė, nuk mund as tė ėndėrronin flamurin shqiptar nė zyrėn e ministrit tė punėve tė brendshme, apo tė kryetarit tė Parlamentit.


/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.