Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Mobilizohet Gruevski. Ja ēka vendosi sonte Komiteti Qendror i VMRO-DPMNE
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/5/3 2:20:47 (1130 Lexime)Komiteti Qendror i VMRO-DPMNE-sė sonte nė orėt e vonta ka mbajtur takim nė tė cilėn ėshtė diskutuar pėr situatėn aktuale politike, dhe njė orė pas kanė dėrguar komunikatė pėr mediat pėrmes tė cilės ata e dėnojnė pėrpjekjen e paligjshme pėr tė zgjedhur kryetar tė Kuvendit, i cili, siē thonė ata, paraqet dhunė mbi institucionet, Kushtetutėn, ligjet dhe Rregulloren.“Mos respektimi i Kushtetutės dhe mos respektimi i shtetit tė Republikės sė Maqedonisė mund tė paraqet praktikė tė rrezikshme tė devalvimit tė shtetit dhe institucioneve”, thuhet nė deklaratėn e VMRO-DPMNE-sė

Komiteti Qendror i VMRO-DPMNE-sė gjithashtu ka dėnuar veprimin e deputetėve Goran Misovski dhe Ferid Muhiq, tė cilėt udhėhoqėn mbledhjen dhe procesverbalet pėr shpalljen e Talat Xhaferit pėr kryetar tė Parlamentit.

“Komiteti Qendror i VMRO-DPMNE dėnon sjelljen e tyre tė paligjshme ndaj deputetėve Goran Misovski dhe Ferid Muhiq tė cilėt me veprėn e tyre tė paligjshme dėrguan provokim tek qytetarėt e Maqedonisė dhe ata pėr kėtė sjellje kriminale duhet tė pėrgjigjen. Vetėm dėnimi i rėndė i njė sjelljeje tė tillė anti- shtetėroe do tė parandalojė pėrsėritjen e shkeljes sė Kushtetutės dhe ligjeve”, pėrcjell TetovaSot deklaratėn e Komitetit Qendror tė partisė sė Nikolla Gruevski, VMRO-DPMNE.

Para pėrfundimit, Komiteti Qendror i VMRO-DPMNE-sė i dėrgoi apel deri tek udhėheqėsia e socialdemokratėve, sepse siē thonė ata, pamėdyshje dhe plotėsisht tė braktisin platformėn e Tiranės, e zhvilluar, e promovuar dhe pranuar nė vendin fqinj.

/TetovaSot


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.