Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Gruevski, Dimitriev dhe Veljanoski nė Kuvend, a po synohet pengimi i vendimeve tė Talat Xhaferit?
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/5/2 6:12:06 (718 Lexime)TV21 bėn tė ditur se deputetėt e shumicės parlamentare kanė ardhur nė kuvend pėr tė procesuar procesverbalet e votimit tė kryetarit tė kuvendit, pėrcjell Telegrafi Maqedoni.

Por, nė kuvend ndodhet edhe ish-kryeministri Nikolla Gruevski, kryeministri Emil Dimitriev dhe ish-kryetari i kuvendit Trajko Veljanovski. Mėsohet se Veljanovski orvatet tė thėrrasė seancė mė vete, por shumica parlamentare nuk do tė jetė aty.


Ndėrkohė, pėrveē pėrmbushjes sė numrit tė votave nga ana e shumicės parlamentare, Talat Xhaferin si kryetar tė ri tė kuvendit e ka pranuar edhe komuniteti ndėrkombėtar, ndėrsa sė fundmi, gjatė takimit tė djeshėm tė Xhaferit me diplomatin amerikan Hoyt Yee, u verifikua edhe njė herė njohja dhe mbėshtetja e plotė e shtetit amerikan pėr kryetarin e ri tė kuvendit, sipas tyre, tėrėsisht legjitim.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.