Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Dokaz: Ish-shefi i kabinetit tė Gruevskit pėrfundon nė spital?!
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/5/2 3:17:36 (629 Lexime)Martin Protugjer, ish-shefi i kabinetit tė ish-kryeministrit Nikolla Gruevski ka pėrfunduar nė Klinikėn e Kardiologjisė, raporton portali dokaz.

Sipas kėtij lajmi tė pakonfirmuar, Protugjer qė ėshtė njė nga protagonistėt e bisedave tė pėrgjuara, ka gjetur kėtė mėnyrė pėr tė ikur larg vendit, me preteksin pėr shėrim jashtė shtetit. Por “dokaz” shkruan se ate po e ruan policia, pikėrisht afėr dhomės ku ai po qėndron.


Ky portal shkruan se Protugjer po pėrgatit alibi pėr tė ikur jashtė shtetit dhe nė kėtė mėnyrė ėshtė shtrirė pėr tė kėrkuar vėrtetim nga mjekėt. Kjo sipas “dokaz” nėnkupton se ai do me ikė nga Maqedonia.

/tetovasot


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.