Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : LSDM i ēon “selam” presidentit Gjorge Ivanov !
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/5/2 2:40:00 (648 Lexime)LSDM pėrmes njė kumtese me shkrim porosit se presidenti Gjorge Ivanov ėshtė i obliguar qė tė veprojė sipas Kushtetutės dhe ta japė mandatin pėr formimin e qeverisė.

“Gjorge Ivanov duhet tė ndalojė me sjelljen e paarsyeshme dhe tė fillojė t’i respektojė obligimet kushtetuese. Shumė shpejt Ivanov do tė marrė njoftim me shkrim nga kryetari i ri i Kuvendit, pėrmes sė cilit do tė informohet se ka shumicė tė formuar parlamentare demokratike dhe legjitime. Nga ai moment, Ivanov duhet tė veprojė nė pajtim me Kushtetutėn dhe vullnetin e qytetarėve dhe t’ia japė mandatin kryetarit tė LSDM-sė, Zoran Zaev, pėr ta formuar qeverinė e re”, thuhet nė kumtesėn e LSDM-sė.


Theksohet se programi i publikuar i qeverisė sė re reformuese e garanton integritetin dhe unitetin e Maqedonisė, me ēka hiqen tė gjitha arsyetimet pėr mosdhėnien e mandatit.

/portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.