Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Tetė persona janė arrestuar, Ēavkovi ėshtė larguar nga shtabi operativ i Ministrisė sė Brendshme !
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/4/28 8:20:00 (389 Lexime)Pėr ngjarjet e dhunshme tė djeshme nė Parlament, nė tė cilėn u plagosėn disa deputetė, nė stacionin policor Gazi Babė janė arrestuar tetė persona, pėr tėcilėt ende po punohet, informoi sot nė konferencėn pėr shtyp Ndihmės Sekretari pėr Marrėdhėnie me Publikun dhe Ēėshtjeve Strategjike nė Ministrinė e Brendshme, Jordan Lamanovski, duke shtuar se ėshtė siguruar video materiali pėr identifikimin dhe zbulimin e autorėve tė mundshėm, njofton TetovaSot.


Lamanovski tha se tani me shtabin operativ nė MPB po menaxhon Ministri Agim Nuhiu duke zėvendėsuar drejtorin e Byrosė pėr siguri publike, Mitko Ēavkov, i cili deri tani ka qenė udhėheqės i shtabit.
Siē theksoi ndihmėsi i ministrit, me urdhėr tė Ministrit Nuhiut janė formuar ekipet qė do tė punojnė nė njė sqarim tė plotė tė rastit, dhe pėrfshirjen e departamentit tė kontrollit tė brendshėm pėr verifikimin e mė shumė detajeve dhe pėr pėrgjegjshmėrinė nė radhėt e Ministrisė sė Brendshme./TetovaSot


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.