Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Pollozhani: Ministri i brendshėm shqiptar mė duket si njė gjel pa pupla !
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/4/28 3:53:10 (284 Lexime)Shpėtim Pollozhani nga shoqata e tė burgosurve politik nė Maqedoni ka komentuar ngjarjet e djeshme nė Parlamentin e Maqedonis.

Nė profilin e tij nė facebook Pollozhani shkruan:Presidenti Ivanov u zgjodh pasi koalicioni VMRO-BDI e rrezoi cenzusin ne 40 perqind, po ky koalicion e votoi ligjin per transferim te gjithe kompetencave te ministrit te brendshem tek drejtorri i Drejtorise per sigurim publik- Ēavkov, kuader agresiv i VMRO-DPMNE, me ē’rast ministri i brendshem shqiptar me duket si nje gjel pa pupla i hypur permbi nje gardh ( kaqe kompetenca sa ky i puneve te brendshme kane te shtate ministrat shqiptare ne qeneferine e Gruevskit). Parlamentin e siguronin vetem dhjete ,,forca speciale”???!!!. Vetem njezet police munden ti bllokojne shkallet, te cilat ēojne ne sallen e Parlamantit. Ne krye te huliganeve grueviste gjithnje jane perfaqesues te policise sekrete dhe si gjithnje treshi i njohur i Grujos, Ilija Dimovski, Antonio Milloshovski i Kerēoves dhe Vllatko Gjorēev, te njohur si organizator te protestave kunder Univerzitetit te Tetoves ne vitin 2007. Besoj se kjo qe ndodhi ne parlament me ne fund do ti mbushė me mend shqiptarėt.


/lajmpresss


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.