Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Bota : McCain: Situata nė Maqedoni jashtė kontrollit, ka nevojė pėr angazhim mė tė madh tė SHBA-sė
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/4/27 1:14:38 (293 Lexime)Nevojitet angazhim mė tė madh, ndėrmjetėsim, nė njė situatė shumė dinamike dhe shpėrthyese nė Maqedoni. Nuk ėshtė nė interesin e askujt tė shpėrbėhet Maqedonia, tha senatori republikan nga Arizona dhe ish-kandidati presidencial John McCain nė njė intervistė me redaksinė serbe tė “Zėrit tė Amerikės”, duke iu referuar situatės nė rajon, transmeton TetovaSot.


“Unė jam i shqetėsuar pėr Maqedoninė. Nuk parashikojė luftė apo konflikt, por unė them se tensioni ėshtė i lartė dhe situata del jashtė kontrollit, dhe kėrkon njė angazhim mė tė madh nga SHBA, dhe BE-ja”, tha kryesuesi i kimiosionit tė Senatit pėr forcat e armatosura nė Kongres.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.