Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kuriozitete : Pse kafeja ėshtė mė e mirė nė mėngjes?
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/4/26 10:59:01 (389 Lexime)Njė filxhan kafe nė mėngjes pėrbėn pėrditshmėrinė e pothuajse tė gjithėve.
Nė fakt, pirja e kafesė nė mėngjes ėshtė shumė e dobishme.
Kafeja ėshtė shumė e mirė pėr shėndetin e zemrės ngaqė ndihmon funksionimin e duhur tė saj.Njė filxhan kafe nė mėngjes aktivizon zemrėn dhe ndihmon funksionimin e saj tė duhur gjatė tėrė ditės.

/tetovasot


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.