Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kėrēova : Ish-shefi i zbulimit ushtarak gjendet i vdekur nė Kėrēovė
Postuar nga redaksia Kyqur 2015/11/23 6:40:00 (1074 Lexime)Ish-shefi i Zbulimit Ushtarak nė Maqedoni, Goran Sofeski ėshtė gjetur i vdekur nė rrethana tė panjohura nė malet e rajonit tė Kėrēovės.

Sipas disa mediave opozitare maqedonase, Sofeski ka qenė nė konflikt me ish-shefin e shėrbimit sekret DSK, Sasho Mijallkov dhe se ai ishte njė nga pėrkrahėsit e opozitės, duke qenė edhe truproje i ministres aktuale tė Punėve dhe Politikave Sociale nga radhėt e LSDM-sė, Frosina Remenski.

Sofeski prej mbrėmė ishte shpallur i zhdukur dhe se sė fundi ishte dėgjuar vetėm me babain e tij. Por pas kėrkimeve intensive trupi i tij i pajetė u gjet nga gjuetarėt lokal dhe policia.

Sofeski ishte njė nga ekspertėt e sigurisė dhe zyrtari qė kishte zbuluar disa afera nė ushtri, pėrfshirė edhe rastin e kontrabandimit me armė. Viteve tė fundit 44 vjeēari ishte transferuar nė disa kazerma dhe kishte pozita tė ulta nė ushtri. Por nga ana tjetėr, raportohet se Sofeski ka pasur edhe probleme me zemrėn.


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.