Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Zjarr i madh nė Shkup ! (VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/4/21 7:00:00 (1134 Lexime)Barakat afėr shkollės sė mesme SHMQSH “Zdravko Svetkovski” pėrball pompės sė benzinės “Makpetrol” nė bulevardin “Arradhat Partizane” janė kapluar nga zjarri i madh, njofton Portalb.mk.

Tash pėr tash nuk ka informata pėr shkaqet e zjarrit dhe se ēfarė ka pėrfshirė ai.


Qytetarėt tė cilėt ishin nė vendin e ngjarjes treguan se bėhet fjalė pėr objektin afėr tė ashtuquajturės Drejtoria e Arkitekturės dhe Urbanizmit por se ende nuk ka informata se si ėshtė shkaktuar zjarri.
7 pozarni vo borba so ogninot koj progolta do sega dva objekta.

Posted by Igor Kasper Tomov on Friday, April 21, 2017


/portalb

Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.