Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com
Milioneri

Reklama

Maqedonia : Ivanovi po e bėn gati bunkerin pėr shpallje tė gjendjes sė jashtėzakonshme?
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/4/21 4:55:45 (724 Lexime)Ushtarakė tė lartė tė ARM tė afėrt me presidentin Gjorgje Ivanov kėtyre ditėve kanė shkuar nė malin “Jasen” nė periferi tė Shkupit, qė ka qenė njė strehimore gjigante ushtarake gjatė kohės sė ish-Jugosllavisė, shkruan javorja Fokus.


Sipas kėtij shkrimi, ata kanė inspektuar kėtė zonė ushtarake dhe bunkerėt nėntokėsore, pasi qė siē thuhet nė rast tė shpalljes sė gjendjes sė jashtėzakonshme nga ana e presidentit Ivanov, kėtu do tė instalohej ai dhe bashkėpunėtorėt e tjerė. Oficerėt e lartė kanė verifikuar bunkerėt qė janė edhe kundėr helmeve kimike dhe ku mund tė strehohen rreth 100 veta.

Aty siē thuhet ėshtė vlerėsuar se sa ushqime duhet vendosur, si funksionojnė lidhjet e komunikimit dhe aspekte tjera, pasi qė bunkerėt ishin lėnė pa trajtim gjatė kohė./lajmpressFaqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama
Vija

car insurance kredit cheap auto insurance cheap insurance auto insurance ,kredit , kredit , versicherung , auto versicherung , cembra.ch , conforama.ch, farmy.ch , ricardo.ch , coop.ch , migros.ch


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.

kreditkarte , kreditrechner , kredit aufnehmen , kredit schweiz , kreditoren , kreditkarten , kreditkarte , coop kreditkarte , post kreditkartenetui , kreditkartennummer kredit , migros kredit , ohne bank kredit von privat kredi ,kredit geld, meine kredit, geld bank,geld versicherung, credit