Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Rajoni : Shokohet Ministri i Rusisė: Vendimi i Turqisė thikė pas shpine !
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/4/20 14:04:52 (520 Lexime)Ministria e Jashtme e Rusisė ka reaguar pas vendimit tė Turqisė pėr kufizimin e produkteve tė produkteve ruse pėrfshirė grurin.

“Ajo ēfarė ka bėrė Ankaraja nė lidhje me importet e Rusisė duket si njė thikė pas shpine” ka thėnė Ministri rus i Bujqėsisė Alexand Tkachov.


Ai megjithatė ka thėnė se Rusia ėshtė nė gjendje t’ia dalė nė krye me situatėn e re dhe se mund tė gjejė tregje tė reja.

“Nuk e kemi pritur kėtė. Nė njė mėnyrė kjo ėshtė njė thikė pas shpine, ne shpresojmė se do tė kemi normalizim tė raporteve Turqi –Rusi” ka theksuar Ministri rus.

/tetovasot


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.