Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com
Milioneri

Reklama

credit money,insurance,loans,morgage,attomey,credit,lawyer,donate,degree,hosting,claim,conference,call, software,recovery,transfer,gas,electricity,classes,treatment,banks,security, fersicherung , versicherung ,


Tė ndryshme : I dhemb shumė barku, do tė habiteni se ēfarė i gjejnė mjekėt brenda !
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/4/20 11:34:15 (1417 Lexime)Njė ngjarje mjaftė interesantė vije tek ne nga Kina, ku doktorėt nė Gvandongu nga trupi i njė njeriu kanė nxjerr njė ngjallė gjysmė metre tė gjatė.

Personi i cili kishte ngjalėn brenda, ėshtė ankuar pėr dhimbje nė stomak. Ai shkoi nė spital dhe mjekėt thjeshtė nuk mund t’ju besonin syve tė tyre, kur ata e panė se cfarė kishte, transmeton Indeksonline.


Lee ėshtė operuar menjėherė dhe nga ajo ėshtė larguar ngjala e gjatė, 48 centimetra dhe peshon rreth 250 gram.

Personi nė fjalė thotė se nuk e di se si ngjala ka mundur tė pėrfundoi nė trupin e tij.

Megjithatė, mė vonė shpjegojė se ai kishte vuajtur burgim pėr disa vite dhe kjo ėshtė arsyeja pse ngjala i ėshtė futur brenda pėrmes anusit.

Tani kinezi pas ndėrhyrjes po shėrohet nė spital/zhurnal
Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama

Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.

kreditkarte , kreditrechner , kredit aufnehmen , kredit schweiz , kreditoren , kreditkarten , kreditkarte , coop kreditkarte , post kreditkartenetui , kreditkartennummer kredit , migros kredit , ohne bank kredit von privat kredi ,kredit geld, meine kredit, geld bank,geld versicherung, credit