Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com
Milioneri

Reklama

credit money,insurance,loans,morgage,attomey,credit,lawyer,donate,degree,hosting,claim,conference,call, software,recovery,transfer,gas,electricity,classes,treatment,banks,security, fersicherung , versicherung ,


Maqedonia : Forca tė shtuara policore nė autostradėn Shkup-Kumanovė !
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/4/20 7:28:03 (866 Lexime)Forca tė shumta policore janė vėrejtur nė autostradėn Shkup – Kumanovė. Lexuesit e Telegrafi Maqedoni, nga rajoni i Shkupit, njoftojnė se njė kolonė e gjatė me automjete policore-ushtarake ka ndaluar nė dalje tė Shkupit pėr nė Kumanovė.

”Mjetet ushtarake, policėt e armatosur dhe tė maskuar, si edhe ekipe me veshje jo-zyrtare janė hasur tė pozicionuar nė kėtė pjesė tė autostadės Shkup-Kumanovė”, thonė lexuesit pėr Telegrafi Maqedoni.


Telegrafi ka tentuar tė kontaktoj me Liza Bendevska nga MPB-ja dhe me ministrin Agim Nuhiu pėr tė konfirmuar kėtė prezencė policore, por nga asnjėri nuk kemi pasur prononcim pėr kėtė rast.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama

Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.

kreditkarte , kreditrechner , kredit aufnehmen , kredit schweiz , kreditoren , kreditkarten , kreditkarte , coop kreditkarte , post kreditkartenetui , kreditkartennummer kredit , migros kredit , ohne bank kredit von privat kredi ,kredit geld, meine kredit, geld bank,geld versicherung, credit