Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Bota : Hekurudha gjermane kėrkon 8 mijė punėtorė pa kriter moshe !
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/4/18 7:39:43 (1036 Lexime)Hekurudhat gjermane “Deutsche Bahn” kėrkojnė 8 mijė punėtorė tė rinj kėtė vit. Tregu i punės, megjithatė, ėshtė i vėshtirė”, tha Ulrich Weber, nga agjencia hekurudhore pėr AFP.

“Kushdo qė dėshiron tė jetė pėrpara nė garėn pėr inxhinierė, shoferė lokomotivash apo inxhinierė elektronikė duhet tė ofrojė argumente tė mira”, thotė Weber, tė moshuarit gjithashtu kanė shanse pėr njė punė nė grup.


Ne jemi nė kėrkim tė punėtorėve tė rinj, tė cilėt duan tė bėjnė rrugėn mė tė mirė me ne. Dhe, mė nuk ėshtė nė pyetje mosha”, pėrcjell albinfo.ch.

E punonjėsit e rekrutuar nė vitin 2016, sipas kompanisė, rreth 13 pėr qind ishin mbi 50 vjeē. Veēanėrisht nė kėto grupmosha ishin shoferėt e autobusėve, agjentėt e shėrbimit tė klientėve nė trafikun lokal dhe makinistėt.

“Deutsche Bahn” ka filluar njė fushatė tė re pėr kėrkimin e punonjėsve tė rinj nė internet dhe me reklama. Nė kėtė mėnyrė, kompania mbėshtetet nė fytyrat e punonjėsve dhe jo me aktorėt apo modele.

/tetovasot


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.