Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com
Milioneri

Reklama

credit money,insurance,loans,morgage,attomey,credit,lawyer,donate,degree,hosting,claim,conference,call, software,recovery,transfer,gas,electricity,classes,treatment,banks,security, fersicherung , versicherung ,


Bota : Kjo kėngė e nipit tė Agim Ramadanit do t’jua prekė zemrėn (Video)
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/4/11 3:10:00 (615 Lexime)“Agim Ramadani, mė e reja pėr heroin tim” -Kėshtu shkruan teksa na sjell kėngėn me vidoklipin mė tė ri, kėngėtari Ardian Dema. Ai i kėndon mjaft bukur nė kėtė kėngė me tekst nga reperi Gold AG, heroit Agim Ramadani, duke ditur se kėngėtari ėshtė nipi i tij.


Jo vetėm fjalėt dhe zėri i bukur i artistit por edhe pamjet e klipit janė pėrshtatur mjaft mirė me temėn e kėsaj kėnge dhe pritet tė jetė njė nga hitet mė tė bukura kushtuar njė heroi duke u rradhitur nė mesin e aritė tė kėngėve kushtuar tė mėdhenjve qė dhanė jetėn pėr Kosovėn e lirė.


/tetovasot


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama

Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.

kreditkarte , kreditrechner , kredit aufnehmen , kredit schweiz , kreditoren , kreditkarten , kreditkarte , coop kreditkarte , post kreditkartenetui , kreditkartennummer kredit , migros kredit , ohne bank kredit von privat kredi ,kredit geld, meine kredit, geld bank,geld versicherung, credit