Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kosovė - Shqipėri : Rama: Deklarata ėshtė krejtėsisht ndryshe nga ajo ēfarė thonė Ivanovi dhe VMRO-DPMNE-ja (VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/4/11 3:03:18 (395 Lexime)Kryeministri I Republikės sė Shqipėrisė, Edi Rama ka deklaruar se e ashtuquajtura “Platforma e Tiranės” nuk ekziston por vetėm se ka “Deklaratė tė shqiptarėve nga Maqedonia” me tė cilėn Tirana zyrtare nuk ka asnjė lidhje.

“Nuk ka asnjė ‘Platformė nga Tirana’, por Deklaratė tė partive shqiptare tė cilėt i kemi ndihmuar. Ne kemi pasur takime tė ndara me liderėt e partive shqiptare dhe kemi marrė shėnime gjithēka qė ėshtė thėnė. Ata janė bashkuar nė njė copė letre”, ka thėnė Rama nė intervistė nė “Report TV”.


Sipas tij, e vėrteta ėshtė krejtėsisht ndryshe nga ajo ēfarė thotė Gjorge Ivanov dhe VMRO-DPMNE-ja.

Ai ka shtuar se nuk pajtohet tė takohet me asnjė nga liderėt e partive pėr kohėn sa ėshtė duke u zhvilluar fushata zgjedhore.

Ai ėshtė decid se shqiptarėt nė Maqedoni “nuk janė refugjatė, por pjesė integrale e njė shteti me dy entitete”.

Pėr ēėshtjen nė fjalė mund ta shihni nga: 1:36:30


ERTV Live 😀 - 5 PYETJET NGA BABARAMO

Posted by Edi Rama on Monday, April 10, 2017


/portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.