Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Publikohet njė “bombė” pėr rastin “Monstra “ (Video)
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/4/10 9:20:00 (1802 Lexime)Nė emisionin Moj Termin njėri nga avokatėt e familjarėve tė tė vrarėve nė Liqenin e Smilkovės thotė se ka marė leje nga familjarėt qė ta publikonė kėtė dėshmi: “Ai thotė se ekziston telefonat e pėrgjuar nė tė cilėn ndėgjohet Trajko Veljanovski duke i fshehur gjurmėt e Vrasjeve nė Liqenin e Smilkovės.


Avokati thotė se nė pėrgjime dėgjohen po ashtu edhe 5 funksionar tė tjerė duke i fshehur gjurmėt dhe tė cilėt janė tė implikuar nė rastin e vrasjes.


/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.