Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Zaevi parapėlqen zgjedhje lokale nė vjeshtė !
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/4/10 9:12:49 (356 Lexime)Nė njė intervistė pėr portalin nė gjuhėn rome, 24vakti, Zoran Zaevi ka paralajmėruar zgjedhje lokale nė shtator tė kėtij viti. Ai thotė se profili i kryetarit komunal rom duhet tė jetė i arsimuar, i ri, me paradispozita tė njė koncepti qyetar tė shoqėrisė shumėetnik, pėrcjell Telegrafi Maqedoni.


Zaevi thotė se romėt janė tė barabartė me tė tjerėt nė Maqedoni dhe se tė rinjtė rom duhet tė jenė pjesė e shoqėrisė dhe tė jenė krijues tė sė ardhmes sė pėrbashkėt.

Nė lidhje me zgjedhjet lokale, Zaevi theksoi se shtatori ose tetori ėshtė koha mė e mirė e mbajtjes sė tyre.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.