Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Video Ekskluzive: Forca ushtarake po vijnė drejt Shkupit (Video)
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/4/10 6:00:00 (2541 Lexime)Forca ushtarake sot nė mėngjes kanė lėvizur nė drejtim tė Shkupit. Njė lexues i Gazetės Lajm ka dėrguar nė redaksinė tonė video nė tė cilėn vėrehen transportierė tė rėndė ushtarakė nė lagjen Gjorēe Petrov, lagje e cila ėshtė nė hyrje tė Shkupit nga drejtimi i Tetovės.


As nė Ministrinė e Mbrojtjes e as nė Shtatmadhorinė e Armatės sė Republikės sė Maqedonisė tani pėr tani nuk kanė sqarim lidhur me shkaqet pėr kėto lėvizjes tė ushtrisė, nė kohėn kur Maqedonia po pėrballet me krizė politike dhe institucionale./lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.