Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Bota : Pamje tė reja nga bombardimet amerikane nė Siri (Video)
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/4/7 5:22:33 (531 Lexime)Sėrish publikohen pamje tė reja tė bombardimeve amerikane qė kanė filluar nė mėngjesin e sė premtes kundėr Sirisė, gjegjėsisht kundėr regjimit tė Assadit nė Siri.

Kėto janė pamjet qė po qarkullojnė me mediat kryesore.

Presidenti i SHBA’sė, Donald Trump ka dhėnė urdhėr pėr bombardimin e bazave ushtarake nė Siri, duke lėshuar kėshtu 59 raketa tė tipit Tomahowk.


Kėtė vendim, Trump e mori pasi ushtria siriane kishte sulmuar me armė kimike civilėt e asaj zone, dhe si rezultat i kėsaj qindra persona, pėrfshirė edhe fėmijė mbetėn tė vrarė.

/portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.