Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kuriozitete : Ja ēfarė duhet tė pish para gjumit qė tė djegėsh yndyrėn nė bark
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/4/7 4:08:14 (1716 Lexime)Njė prej pijeve qė mund ta pėrgatitėsh shumė lehtė nė shtėpi do tė tė ndihmojė pėr tė humbur yndyrėn abdominale, qė njihet edhe si yndyra nė bark. Ėshtė njė recetė e shėndetshme dhe shumė energjike, e pėrshtatshme pėr ēdo shije. Mjafton tė shtosh disa pėrbėrės tė shėndetshėm dhe ujė nė vend tė pijeve me gaz. Do tė jetė diēka shumė e shijshme, shkruan Revista Class.Pėrbėrėsit:

1 kastravec

njė tufė majdanoz

1 limon

1 lugė gjelle uthull e pėrpunuar

1 lugė gjelle lėng (ose xhel) aloe vera

1/2 gotė ujė

Pėrgatitja:

Tė gjithė pėrbėrėsit hidhi nė mikser dhe konsumoje lėngun e formuar para se tė flesh. Mund ta praktikosh kėtė metodė pėr njė muaj dhe pastaj bėj njė javė pushim. Nėse ke sėrish nevojė, mund tė fillosh edhe njė cikėl tjetėr.

/portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.