Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : VMRO vazhdon tė kėrcėnohet me destabilizim, ja ēka thotė deputeti Milloshoski !
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/4/5 6:25:03 (603 Lexime)Tė mos t’u shkojė mendja tė bėni diēka, pėr ta ngre tensionin nė rrugė dhe Kuvend. Mos shkaktoni incidente. Bėhuni stabil dhe qėndroni nė legjitimitetin tuaj. Incidentet nuk i duhen askujt. Kėshtu iu ka drejtuar Antonio Milloshoski, deputet i VMRO-sė, deputetėve tė LSDM nga foltorja e Kuvendit, raporton gazeta Lajm.


Aleksandar Kiracovski, deputet i LSDM ka kujtuar Milloshoskin se incidentet i pėrmend vetėm ai i cili i ka barrė tė njėjtat.

“Ne nuk kėrkojmė asgjė mė shumė, vetėm transformim tė qetė tė pushtetit”, ishte decid Kiracovski.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.