Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Ambasada amerikane nė Shkup: Nuk janė hequr vizat pėr shtetasit e Maqedonisė !
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/4/3 7:33:54 (1292 Lexime)Vizat amerikane pėr shtetasit e Maqedonisė mbeten nė fuqi, thonė pėr Gazetėn Lajm nga ambasada amerikane nė Shkup, duke demantuar informacionin e paraqitur nė mediumet elektronike sipas tė cilit presidenti amerikan Donald Trump ka nėnshkruar vendim ekzekutiv me tė cilin hiqen vizat amerikane pėr shtetasit e Maqedonisė.


Ky lajm fillimisht ėshtė paraqitur nė usa-televizion.com, ku thuhej se vizat hiqen pėr tė gjithė shtetasit e Maqedonisė, me pėrjashtim tė atyre qė kanė shtetesi tė dyfishtė tė Maqedonisė dhe 6 vendeve afrikane dhe aziatike tė njohura si cerdhe terroriste. Mirėpo gezimi nga ky informacion nuk zgjati shumė, sepse nga ambasada amerikane nė Shkup sqarojnė kategorikisht se vizat ende mbeten nė fuqi pėr gjithė qytetarėt e Maqedonisė.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.