Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Organizatorėt e protestave: Do ti nxjerrim deputetėt nga Kuvendi, na pret betejė !
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/3/31 2:43:56 (504 Lexime)Boris Damovski njėri nga udhėheqėsit e iniciativės “Pėr Maqedoni tė Pėrbashkėt” mbrėmė theksoi se i presin beteja dhe se vetėm tė bashkaur do tė mund tė fitohet ajo betejė. Ai theksoi se do ti nxjerrin nga Kuvendi deputetėt.


“Kėta brenda, 120, ne i dėrguam dhe ne do ti nxjerrim. Kjo tirani, gėnjeshtėr kėtu mė nuk mund tė jetojė. Ne jemi kėtu, e dijmė ēka po bėjmė dhe e dijmė se ēka po kėrkojmė. Bėhuni bashkė, na pret betejė, vetėm kėshtu do tė fitojmė”, theksoi Damovski

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.