Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Brukseli i ēon “selam” Shkupit, ja reagimi mė i ri !
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/3/30 9:01:01 (1165 Lexime)Nova Tv bėn tė ditur se kryetari i Kėshillit Evropian, Donald Tusk, do tė sjellė porosi tė fuqishme pėr kryetarin e Maqedonisė, Gjorge Ivanov.

Sipas kėtij televizioni, porosia e BE-sė ėshtė se ajo ka nevojė pėr njė Maqedoni me njė qeveri stabile qė do tė mund tė luftojė me tė gjitha sfidat, ndėr tė cilat edhe kriza e refugjatėve.

Gjithashtu, burimet pėr kėtė televizion thonė se ka rrezik pėr stabilitetin nė Maqedoni, kurse vendi ka nevojė pėr pajtim tė pėrgjithshėm pėr reforma.

Pėrndryshe, Donald Tusk do tė vizitojė javėn e ardhshme, Slloveninė, Bullgarinė dhe Greqinė, pėr tė folur pėr krizėn e refugjatėve dhe shtegun ballkanik.

Vizita nė Maqedoni nuk ishte e paraparė, por kriza politike ka bėrė qė Tusk tė udhėtojė pėr nė Shkup tė hėnėn qė vjen.

/tetovasot


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.