Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Bota : Suedia i dėrgon Palestinės ndihmė financiare prej 22 milionė dollarė
Postuar nga redaksia Kyqur 2015/12/15 12:03:59 (452 Lexime)


Suedia i ka dėrguar Palestinės ndihmė financiare prej 190 milionė krona, afėrsisht 22 milion dollarė.
Suedia ka dhuruar rreth 22 milionė dollarė nė Fondin e partneritetit pėr zhvillimin e infrastrukturės sė Palestinės.
Fondi Monetar Ndėrkombėtar (FMN), i cili menaxhon Fondin, njoftoi se Agjencia Suedeze pėr Zhvillim ka dhuruar 22 milionė dollarė pėr zhvillimin urban dhe pėr tė zgjidhur problemin e ujėrave tė zeza nė Gaza.

Gjithashtu shtohet se Fondi nė fjalė nė periudhėn e ardhshme do tė ofrojė mbėshtetje pėr pushtetit lokal nė territorin e Palestinės.

/tv21


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.