Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Kėrcėnon deputeti i VMRO: Nėse shkojmė nė opozitė, destabilizohet Maqedonia
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/3/27 14:23:38 (729 Lexime)Deputeti i VMRO-sė, Ilija Dimovski, ka kėrcėnuar se nuk do tė lejojnė asnjė parti si LSDM-ja, tė cilat sipas tij po bllokojnė punėn e kuvendit, tė mbajnė leksione se si do tė duhet tė punojė kuvendi.

“Udhėheqėsit e LSDM-sė bėn thirrje pėr debat dhe tani po i ikin debatit pėr pasojat nga pranimi i platformės”, tha Dimovski.


Ai gjithashtu ka thėnė se nėse VMRO-ja shkon nė opozitė, atėhere LSDM do tė shkatėrrojė vendin.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.