Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Ja qėndrimi i Zaevit pėr Xhaferin e BDI-sė !
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/3/27 3:47:07 (846 Lexime)Pėr Talat Xhaferin, kandidatin e BDI-sė pėr kryetar Parlamenti, lideri socialdemokrat Zoran Zaev ka thėnė se ėshtė njėri nga kandidatėt mė serioz qė posedon mė shumė pėrvojė.

“Pėr mua me rėndėsi ėshtė gjithė partnerėt potencial tė besojmė nė pėrzgjedhjen qė do bėjmė. E nevojshme ėshtė qė kryetari i Parlamentit tė jetė njeri me kapacitet qė ka pėrvojė dhe tė ketė njohuri pėr pozicionin e ardhshėm, pasi demokracia nėnkupton tolerancė dhe mirėkuptim”, thekson Zaev nė bisedėn pėr Kanal5, transmeton Aktuale.mk.


Zaev, madje beson se nesėr do tė zgjidhet kryetar i Parlamentit dhe ka ftuar VMRO-nė tė mos taktizojė se do tė votohet vetėm pėr Komisionin pėr zgjedhje dhe emėrime, transmeton Aktuale.mk.

“Nėse nuk zgjidhet nesėr do tė ketė seancė pasnesėr, kjo ėshtė demokracia. Nėse duhet tė zgjas seanca gjithė natėn le tė zgjas…”, ka thėnė Zaev.


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.