Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Prezencė e madhe e forcave policore dhe ushtarake nė Shkup dhe Tetovė! (Foto)
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/3/21 9:48:10 (1984 Lexime)
Sot nė Shkup dhe Tetovė nė disa vendbanime janė vėrejtur prezencė e forcave policore dhe ushtarake. Ata kanė lėvizur nėpėr rugėt kryesore por edhe dytėsore, raporton portali “tetova1”.
Nga fotot qė arijnė nė adres tė portalit, qytetarėt ndjehen tė brengosur nga kjo prezencė e shtuar e kėtyre forcave.

/tetova1
/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.