Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kėrēova : Kėrēovė, qentė endacakė rrezikojnė banorėt ! (VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/3/21 3:40:00 (2053 Lexime)Nė qendėr tė Kėrēovės dhe nė pjesėt periferike tė saj ka qindra qenė endacak. Qytetarėt thonė se situata ėshtė alarmante sidomos nė orėt e mbrėmjes dhe mėngjesit kur qentė mblidhen nė grupe dhe lėvizja e qytetarėve bėhet shumė e rrezikshme pasi ata shpesh edhe sulmojnė. Shumica e qenve nuk janė tė vaksinuar. Pėr kėtė flet edhe raporti i policisė sipas tė cilit nga fillimi i vitit deri mė sot janė denoncuar 11 raste tė sulmeve nga qentė endacakė nė Kėrēovė. Nė vitin 2016 ky numėr ka qenė 54 prej tė cilėve 32 nė qytet dhe 15 nė rrethinat e Kėrēovės./lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.