Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kėrēova : Kėrēovė, qentė endacakė sulmojnė njė grua !
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/3/21 3:05:00 (3322 Lexime)Njė ngjarje e trishtueshme ka ndodhur dje nė fshatin Baēishtė tė Kėrēovės, kur qentė endacak kanė sulmuar njė grua.

Pėr fat tė mirė gruaja ka arritur tė ikė dhe tė strehohet nė shtėpi por nuk ka shpėtuar lehtė nga sulmi i qenėve tė cilėt e kanė kafshuar nė dorė . Ky nuk ėshtė rasti i parė qė nė Kėrēovė qentė endacak sulmojnė njerėzit.


Javėn e kaluar qentė endacak kafshuan pėr vdekje njė fėmijė 4 vjeēar, i cili tė dielėn ndėrroi jetė nė Qendrėn Klinike tė Shkupit.

/shenja.tv


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.