Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Sulmohen policė nė Shkup !
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/3/20 7:57:39 (1167 Lexime)Tė dielėn rreth orės 18 nė Shkup, nė Sallėn e Sportit te Parku i Qytetit, ku ėshtė luajtur ndeshja e basketbollit mes klubeve Rabotniēki dhe Kumanovė, dy policė qė kanė qenė tė angazhuar pėr sigurim tė ndeshjes, janė ofenduar dhe janė nėnēmuar nga njė grup i tifozėve tė klubit Rabotniēki. Katėr prej tyre kanė tentuar fizikisht t’i sulmojnė.


Gjate tentimit pėr arrestimin e tyre, D.A. (18) nga Shkupi ka rezistuar dhe me grushte ka goditur njė polic nė fytyrė. D.A. ėshtė arrestuar nė Stacionin Policor “Qendėr” dhe ndaj tij do tė ngritet padi adekuate, shkruan Gazeta Lajm.

Policit tė lėnduar i ėshtė ofruar ndihmė mjekėsore nė Spitalin e Qytetit, prej ku ėshtė dėrguar nė kontroll plotėsues nė Qendrėn Klinike.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.