Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kėrēova : Kėrēovė padi penale pėr punėdhėnėsin qė ka punėsuar dy persona pa kontrata tė punės !
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/3/19 8:02:39 (3069 Lexime)Pėr shkak tė ekzistimit tė dyshimeve pėr veprat penale “shkelje tė sė drejtės sė marrdhėnies sė punės” stacioni policorė nė Kėrēovė ka ngritur padi penale kundėr N.L (37). I padituri, nė kompaninė e tij, nė kundėrshtim me nenin 13 dhe 121 tė Ligjit pėr marrėdhėnie me punėn, personave Z.GJ dhe G.M nga Kėrēova, ju ka thyer tė drejtėn pėr nėnshkrimin e kontratės sė punės dhe pagesėn e sigurimit shėndetėsor.


I padituri, mė 13 dhjetor 2015 ka angazhuar Z.GJ, ndėrsa mė 17 dhjetor 2015 i ka angazhuar si vozitės tė takisve, por pa nėnshkruar marrėveshje pėr punėsim.

Nė kėtė mėnyrė, punėtorėve taksist nė vazhdimėsi ju ėshtė thyer e drejta pėr marrėdhėnie me punėn dhe kyēje nė sigurimin shėndetėsor, u shpreh zėdhėnėsi i SPB nė Ohėr, Stefan Dimoski.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.